Czym charakteryzują się kitle BONKITEL?
Czym charakteryzują się kitle BONKITEL?

Czym charakteryzują się kitle BONKITEL?

Szerokorozumiana odzież medyczna kojarzona była dotychczas z taśmowo produkowanymi krojami, które pozbawiały charakteru, kobiecości i zaniżały niekiedy samoocenę. Wychodząc naprzeciw, zatroszczyliśmy się o wizerunek i komfort pracy medyków, projektując eleganckie i ekskluzywne fartuchy laboratoryjne. Nasze kitle kierowane są zarówno do przedstawicielek zdrowia, jak i urody. Uważamy, że bez względu na branżę, każdy ma prawo czuć się komfortowo w uniformie, w którym pracuje oraz prezentować się z należytą elegancją. Naszą misją jest podkreślenie osobowości profesjonalisty i nadanie mu wyjątkowego wyglądu.

Najbardziej charakterystyczną cechą wizualną, a nie tak oczywistą, jest najwyższa jakość dobieranych materiałów. Każdy kitel wykonany jest z ekskluzywnej tkaniny sprowadzanej prosto z Włoch. Coś czego nie widać, a jest równie istotne podczas komfortu pracy, to dobra przepuszczalność powietrza. W związku z czym sprowadzane materiały przechodzą szereg testów chemicznych i fizycznych, by zapobiec dyskomfortu podczas wykonywanej pracy. Ostateczny werdykt dotyczący materiału tyczy się przyjemnego dotyku, łatwości w utrzymaniu w czystości oraz odporności na zniszczenia. Te cechy warunkują wysoką jakość kitli.

My jako marka Bonkitel postanowiliśmy jako pierwsi nadać zupełnie nowy wizerunek kadry medycznej oraz beauty. Chcąc wyróżnić się i podkreślić kobiece piękno wyszliśmy poza ramy i schematy narzucane nam przez lata, a tym samym zachowaliśmy klasę i profesjonalizm danej branży. Głównym elementem podkreślającym styl naszych kitli są szczegóły. To one tworzą całość i podkreślają jakość wykonywanych projektów. Największa dbałość o szczegóły, czyli ręcznie i starannie wykonane guziki oraz zapięcia nadają szyku i elegancji każdemu krojowi. Różnorodność kolorów od nieskazitelnej bieli, przez połyskujący błękit aż po energiczną fuksję sprawi, że każda osobowość znajdzie wśród naszych fartuchów idealnie pasujący do siebie kitel.

Elegancja i wygoda to jedne z wielu cech jakimi mogą się pochwalić fartuchy medyczne marki Bonkitel. Nasi projektanci z należytą starannością tworzą ponadczasowy design. Dbają by kitle były funkcjonalne, posiadały głębokie i praktyczne kieszenie, podkreślały sylwetki naszych klientek i zapewniały przy tym swobodne ruchy podczas wielogodzinnej pracy. Szeroka gama modeli zakończonych klasycznymi kołnierzykami lub koronkowymi mankietami pozwala na podkreślenie indywidualności. Każdy poszczególny fason przyciąga wzrok i akcentuje urodę właścicielki fartucha.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl