Jak powstała marka Bonkitel
Jak powstała marka Bonkitel

Jak powstała marka Bonkitel

Marlena Stielow - wówczas studentka trzeciego roku studiów farmaceutycznych, udając się na praktyki do apteki rozpoczęła poszukiwania fartucha medycznego, w którym czułaby się schludnie i komfortowo. Spędzając całe dnie na praktykach, ważne dla Marleny było dobre samopoczucie, swoboda poruszania się i ładna prezencja.  Znalezienie dobrej jakości odzieży medycznej, która prezentowałaby się elegancko, dodawała szyku i spełniała wszystkie oczekiwania, było wręcz niemożliwe i okazało się niestety bezskuteczne.

Idąc za ciosem i wgłębiając się w temat odzieży medycznej, Marlena postanowiła przeprowadzić wywiad środowiskowy i zaczerpnąć wiedzy u samego źródła. Dzięki wytrwałości i wnikliwemu badaniu, Marlena dostrzegła, że liczne farmaceutki, lekarze i specjaliści borykali się z tymi samymi problemami i mieli trudność w dopasowaniu odpowiedniego fartucha do sylwetki. Podążając zatem za potrzebami zarówno swoimi, jak i całej kadry medycznej oraz świata beauty, Marlena Stielow po ukończeniu studiów zdobyła się na odwagę i założyła pierwszą w Polsce firmę produkującą luksusowe kitle i fartuchy laboratoryjne.

Listopad 2020 r. okazał się być przełomowym momentem na rynku odzieży medycznej, tudzież to właśnie w tym miesiącu marka Bonkitel zaistniała i ukazała swoje pierwsze projekty w gabinetach medycznych i salonach beauty.

Jak wszyscy dobrze wiemy, niedługo po otwarciu firmy, pojawiła się pandemia SARS COVID, która ekspresowo zniekształciła dotychczas panującą rzeczywistość. Okres ten był trudnym czasem, z jakim trzeba było się zmierzyć. Na szczęście firma Bonkitel będąc wytrwałą, nieugiętą i wyróżniającą się na rynku marką luksusowej odzieży medycznej, pokonała próbę czasu i co więcej, na przekór wszystkiemu zaczęła odnosić pierwsze sukcesy i przyciągać swoim stylem coraz to więcej klientek.

Powstanie marki Bonkitel niesie za sobą bogatą historię oraz zbieg wielu niekiedy trudnych wydarzeń. Siła i wiara w wyjątkowość projektów najwyższej klasy pozwoliła na zaistnienie i rozwój firmy. Każdego dnia otrzymując pozytywne opinie i podziękowania za dodanie charakteru pracy klientek, budowana jest społeczność chcąca łączyć styl, klasę i funkcjonalność odzieży medycznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl